Otsing
  • Otsing
  • Minu Süžeeskeemid
https://www.storyboardthat.com/et/lesson-plans/wringer-autor-jerry-spinelli/tegelaskuju-kaart
ALUSTAGE OMA 14-PÄEVALIST TASUTA PROOVIperioodi KOHE!
ALUSTAGE OMA 14-PÄEVALIST TASUTA PROOVIperioodi KOHE!

Kas see tunniplaan meeldib? kopeeri see kohe!

kopeeri see tegevus
Tegevuse Ülevaade
Malli ja Klassi Juhised
Rubriik

Tegevuste Ülevaade


Märgikaardid on õpilastele lugemise ajal kasulikuks kasutamiseks, kuigi neid saab kasutada ka pärast raamatu lõpetamist. Selle tegevuse käigus loovad õpilased Jerry Spinelli Wringeri tegelaskujude kaardi, pöörates suurt tähelepanu nii peamiste kui ka väiksemate tegelaste füüsilistele omadustele ning tunnustele . Samuti võivad nad anda üksikasjalikku teavet tegelase ees seisvate väljakutsete, tegelase seatud väljakutsete ja tegelase tähtsuse kohta loo süžee jaoks.


Mall ja Klassi Juhised

(Need juhised on täielikult kohandatavad. Pärast "Kopeeri tegevus" klõpsamist värskendage juhiseid ülesande vahekaardil Redigeerimine.)



Tähtaeg:

Eesmärk: koostage romaani tegelaste jaoks karakterkaart.

Õpilaste juhised:

  1. Tuvastage romaani peamised ja abitegelased ning tippige nende nimed erinevatesse tiitlikastidesse.
  2. Valige Storyboard That tegelane, mis esindab kõiki raamatutegelasi.
    • Valige loole ja tegelase omadustele sobivad värvid ja poos.
  3. Valige stseen või taust, mis on tegelase jaoks mõistlik.
  4. Täitke tekstid "Füüsilised/karakteriomadused", "Kuidas see tegelane suhtleb teiste tegelastega?" ja "Milliste väljakutsetega see tegelane silmitsi seisab?"
  5. Kui olete lõpetanud, salvestage ja väljuge.

Tunniplaan Viide


Rubriik

(Oma saate luua ka Quick Rubric.)


Märkide Kaart Mall
Loo iseloomu kaart tähemärki lugu. Pane tegelase nimi pealkirjas kastid ja valida iseloomu ja stseen esindama igaüks. Nagu te lugeda, teha märkmeid tähemärki vastates küsimustele.
Vilunud
33 Points
Arenevad
25 Points
Algus
17 Points
Märkide Pilt & Scene
Tegelased ja stseenid on nii asjakohane raamatu tegelased.
Paljud märke ja stseene vastavad raamatu tegelased.
Rohkem kui pool märke ja stseene ei vasta tähemärki raamat.
Täpsus Märkused
Enamik teavet lisades on õige.
Paljud rahatähtedega õiged andmed, kuid mõned on valed või puuduvad.
Vähem kui pooled informatsiooni märgib õigesti ja asjakohased.
Pingutus
Töö on lõppenud, põhjalik ja puhas.
Enamik osad iseloomu kaardil olid vähemalt üritanud ja töö on esinduslik.
Märkide kaart on lõpetamata ja / või korratu.


Kuidas Hinnata Tähemärkide Kaarte Analüüsi Sügavuse Jaoks

1

Sissejuhatus Tähemärkide Kaartide Hindamisesse

Alustuseks selgitage märgikaartide hindamise tähtsust õpilaste iseloomuanalüüsi sügavuse mõõtmise vahendina. Rõhutage, et tegelaskaardid peaksid minema kaugemale pinnatasandi kirjeldustest ja sisaldama teadmisi tegelaste arengust, suhetest ja nende mõjust loole. Jagage hindamiskriteeriume, mida kasutatakse märgikaartide hindamisel, sealhulgas visuaalse esituse ja analüütilise sügavuse kriteeriumid.

2

Tähemärkide Kaartide Ülevaatamine ja Analüüsimine

Jagage õpilaste poolt eelmise tunni raames loodud tähekaarte. Paluge õpilastel üle vaadata ja analüüsida kaaslaste loodud märgikaarte, keskendudes analüüsi sügavusele ja visuaalsete esituste selgusele. Julgustage õpilasi märgikaarte hinnates märkmeid tegema tugevate külgede ja parendusvaldkondade kohta.

3

Grupivestlused ja Kolleegide Tagasiside

Jagage klass väikesteks rühmadeks ja määrake igale rühmale arutlemiseks ja hindamiseks märgikaardid. Rühmaarutelude ajal laske õpilastel anda hindamiskriteeriumide alusel kaaslastele konstruktiivset tagasisidet. Julgustage arutelusid selle üle, kui hästi iga tegelaskaart kajastab tegelaste olemust, nende arengut ja nende panust loosse.

4

Individuaalne Hindamine ja Refleksioon

Laske igal õpilasel individuaalselt hinnata ja anda tagasisidet talle määratud rühma ühe märgikaardi kohta. Paluge õpilastel mõtiskleda hinnatud märgikaartide tugevate külgede ja parendusvaldkondade üle. Lõpetage tund, hõlbustades klassi arutelu, kus õpilased jagavad oma tähelepanekuid ja arusaamu iseloomuanalüüsi ja hindamisprotsessi kohta.

Korduma kippuvad küsimused Wringeri tegelaste kohta

Millised on mõned "Väänlutaja" jaoks kohandatud töölehe harjutused, mis aitavad õpilastel analüüsida romaani tegelasi, teemasid või kirjanduslikke vahendeid?

Töölehe harjutusi saab koostada nii, et need aitaksid õpilastel "Väänlukku" süveneda. Tegelaste analüüsi graafikud võivad julgustada õpilasi uurima võtmetegelaste, nagu Palmer või Beans, tunnuseid, motivatsiooni ja ümberkujundamisi. Teema uurimise töölehed annavad õpilastele võimaluse tuvastada ja lahkama selliseid teemasid nagu kaaslaste surve, moraalsed valikud või isiklik kasv, aidates neil mõista romaani põhisõnumeid. Lisaks ajendavad kirjanduslike seadmete tuvastamise harjutused õpilasi ära tundma ja arutama selliseid kirjanduslikke võtteid nagu sümboolika, ettekujutus ja iroonia konkreetsetes tekstikatkendites, edendades nüansirikast arusaamist autori käsitööst.

Millist rolli mängivad filmis "Väändlus" storyboardid ja töölehed õpilaste kirjandusliku analüüsi ja kriitilise mõtlemise oskuste edendamisel?

"Wringerile" omased süžeeskeemid ja töölehed on väärtuslikud vahendid kirjandusliku analüüsi ja kriitilise mõtlemise edendamiseks. Süžeeskeemid köidavad õpilasi, julgustades võtmestseenide visuaalset kujutamist, mis parandab teksti mõistmist ja tõlgendamist. Töölehed täiendavad seda, esitades mõtlemapanevaid küsimusi, mis juhendavad õpilasi iseloomu arengut, temaatilisi elemente ja kirjanduslikke tehnikaid uurima. Lisaks toimivad need ressursid arutelude katalüsaatoritena, soodustades õpilaste ühisanalüüsi ja kriitilist refleksiooni. Kirjandusanalüüsi protsessi struktureerides aitavad töölehed õpilastel süstemaatiliselt tuvastada ja tõlgendada romaani olulisi aspekte, tugevdades lõpuks nende analüüsioskusi.

Kuidas saavad õpetajad tagada, et "Wringeri" süžeeskeemid ja töölehed oleksid vastavuses konkreetsete õpieesmärkide ja kirjandusõpetuse standarditega?

Kooskõla tagamiseks peaksid õpetajad alustama oma õpieesmärkide selgesõnalisest määratlemisest, täpsustades kirjandusliku analüüsi oskused või sisuteadmised, mida nad soovivad, et õpilased süžeeskeemide ja töölehtede abil omandaksid. Järgmisena saavad nad valida või kavandada materjale, mis on suunatud nendele kindlaksmääratud õpieesmärkidele ja ühtivad õppekava standarditega. Oluline on anda õpilastele selged juhised iga harjutuse eesmärgi ja selle seose kohta õpieesmärkidega. Regulaarne lõpetatud ülesannete hindamine aitab hinnata, kas õpilased täidavad kavandatud õpieesmärke ja -standardeid, võimaldades vajadusel kohandada või muudatusi teha. See süstemaatiline lähenemine tagab, et süžeeskeemid ja töölehed toetavad tõhusalt kirjanduse õpetamist, järgides samal ajal konkreetseid hariduslikke eesmärke ja standardeid.




Koolide ja Piirkondade Hinnakujundus

Piiratud aeg

Kooli Tutvustuspakkumine
Sisaldab:
  • 1 Kool
  • 5 õpetajat üheks aastaks
  • 1 tund virtuaalset PD-d

30-päevane raha tagasi garantii • Ainult uutele klientidele • Täishind pärast tutvustuspakkumist • Juurdepääs on 1 kalendriaasta


*(Algab 2-nädalane tasuta prooviversioon - krediitkaarti pole vaja)
https://www.storyboardthat.com/et/lesson-plans/wringer-autor-jerry-spinelli/tegelaskuju-kaart
© 2024 - Clever Prototypes, LLC - Kõik õigused kaitstud.
StoryboardThat on ettevõtte Clever Prototypes , LLC kaubamärk ja registreeritud USA patendi- ja kaubamärgiametis