Otsing
  • Otsing
  • Minu Süžeeskeemid
https://www.storyboardthat.com/et/lesson-plans/13-kolooniad/koloniaal-piirkonnad
Tegevuse Ülevaade
Malli ja Klassi Juhised
Rubriik
Tegevuse Ülevaade Accordion Arrow

Tegevuste Ülevaade


Igast piirkonnast kokkuvõtte loomine on õpilastele suurepärane võimalus õpitut korraldada ja neid paremini eraldada. Selles tegevuses loovad õpilased süžee, mis näitab nende arusaama ühe koloniaalpiirkonna geograafiast, ressurssidest, majanduslikest võimalustest, demograafiast ja kohalikest omavalitsustest 1700. aastatel. .



Malli ja Klassi Juhised Accordion Arrow

Mall ja Klassi Juhised

(Need juhised on täielikult kohandatavad. Pärast "Kopeeri tegevus" klõpsamist värskendage juhiseid ülesande vahekaardil Redigeerimine.)



Tähtaeg:

Eesmärk: näidata oma teadmisi ühe Ameerika koloniaalpiirkonna loodusvarade, majanduse, demograafia ja valitsuste kohta 1700. aastatel.

Õpilaste juhised

  1. Klõpsake "Alusta määramist".
  2. Kirjelduskastidesse kirjutage: kus asub koloniaalpiirkond ja millised kolooniad on hõlmatud, loodusvarad, asutamise põhjused (miks kolonistid sellesse piirkonda tulid) ja nende loodud kohalike omavalitsuste tüübid.
  3. Looge iga lahtri jaoks illustratsioon, kasutades sobivaid stseene, tegelasi ja üksusi.
  4. Kui olete lõpetanud, salvestage ja väljuge.

Tunniplaan Viide


Rubriik Accordion Arrow

Rubriik

(Oma saate luua ka Quick Rubric.)


Colonial America in the 1700s Chart
Create a storyboard that describes in pictures and text the Geography, Demographics, Economy and Government of the Colonial Regions in America in the 1700s. This can be applied to a chart that contains one of the colonial regions or all three.
Proficient
33 Points
Emerging
25 Points
Beginning
17 Points
Descriptions of Geography, Demographics, Economy and Government
Text includes one to two sentences that clearly and accurately describe the: Geography, Demographics, Economy and Government for the Colonial Region(s).
Text includes descriptions for most of the: Geography, Demographics, Economy and Government for each of the Colonial Region(s).
The text fails to describe most of the categories clearly and accurately.
Storyboard Image and Effort
Student uses appropriate symbols and illustrations to clearly convey the meaning of the text in each cell.
Student uses appropriate symbols and illustrations to clearly convey the meaning of the text in most of the cells.
Student does not clearly convey the meaning of the text in the cells through the symbols or illustrations.
Spelling and Grammar
Student uses exemplary spelling and grammar. There are no errors.
Student makes one or two minor errors in spelling and grammar.
Student makes multiple errors in spelling and grammar.


Tegevuste Ülevaade


Igast piirkonnast kokkuvõtte loomine on õpilastele suurepärane võimalus õpitut korraldada ja neid paremini eraldada. Selles tegevuses loovad õpilased süžee, mis näitab nende arusaama ühe koloniaalpiirkonna geograafiast, ressurssidest, majanduslikest võimalustest, demograafiast ja kohalikest omavalitsustest 1700. aastatel. .



Mall ja Klassi Juhised

(Need juhised on täielikult kohandatavad. Pärast "Kopeeri tegevus" klõpsamist värskendage juhiseid ülesande vahekaardil Redigeerimine.)



Tähtaeg:

Eesmärk: näidata oma teadmisi ühe Ameerika koloniaalpiirkonna loodusvarade, majanduse, demograafia ja valitsuste kohta 1700. aastatel.

Õpilaste juhised

  1. Klõpsake "Alusta määramist".
  2. Kirjelduskastidesse kirjutage: kus asub koloniaalpiirkond ja millised kolooniad on hõlmatud, loodusvarad, asutamise põhjused (miks kolonistid sellesse piirkonda tulid) ja nende loodud kohalike omavalitsuste tüübid.
  3. Looge iga lahtri jaoks illustratsioon, kasutades sobivaid stseene, tegelasi ja üksusi.
  4. Kui olete lõpetanud, salvestage ja väljuge.

Tunniplaan Viide


Rubriik

(Oma saate luua ka Quick Rubric.)


Colonial America in the 1700s Chart
Create a storyboard that describes in pictures and text the Geography, Demographics, Economy and Government of the Colonial Regions in America in the 1700s. This can be applied to a chart that contains one of the colonial regions or all three.
Proficient
33 Points
Emerging
25 Points
Beginning
17 Points
Descriptions of Geography, Demographics, Economy and Government
Text includes one to two sentences that clearly and accurately describe the: Geography, Demographics, Economy and Government for the Colonial Region(s).
Text includes descriptions for most of the: Geography, Demographics, Economy and Government for each of the Colonial Region(s).
The text fails to describe most of the categories clearly and accurately.
Storyboard Image and Effort
Student uses appropriate symbols and illustrations to clearly convey the meaning of the text in each cell.
Student uses appropriate symbols and illustrations to clearly convey the meaning of the text in most of the cells.
Student does not clearly convey the meaning of the text in the cells through the symbols or illustrations.
Spelling and Grammar
Student uses exemplary spelling and grammar. There are no errors.
Student makes one or two minor errors in spelling and grammar.
Student makes multiple errors in spelling and grammar.


Kuidas Õpetada Koloniaalpiirkondi Algkooli Klassiruumis

1

Sissejuhatus Koloniaalpiirkondadesse

Alustage õppetundi Põhja-Ameerika koloniaalpiirkondade – Uus-Inglismaa, Kesk- ja Lõunakolooniate – interaktiivse sissejuhatusega. Kasutage kaarte ja kaasahaaravaid visuaale, et näidata iga piirkonna geograafilisi erinevusi ja omadusi. Arutage lühidalt iga piirkonna eripärasid, nagu kliima, loodusvarad ning väljakujunenud asulate ja kogukondade tüübid.

2

Uurimine ja Teabe Kogumine

Määrake iga õpilane või õpilaste rühm ühte koloniaalpiirkondadest. Pakkuge neile ressursse, nagu raamatud, harivad veebisaidid ja videod, et uurida neile määratud piirkonda. Julgustage neid märkmeid tegema peamiste aspektide kohta: geograafia, ressursid, majanduslikud võimalused, demograafia ja kohalikud omavalitsused.

3

Süžeeskeemi Loomine

Kui õpilased on kogunud piisavalt teavet, juhendage neid nende leide illustreeriva süžeeskeemi loomisel. Iga storyboard peaks visuaalselt esindama piirkonna geograafiat, majandust, demograafiat ja juhtimist. Pakkuge süžeeskeemi loomiseks materjale, nagu suured paberilehed, markerid, värvilised pliiatsid ja juurdepääs kõikidele digitaalsetele tööriistadele, kui need on saadaval.

4

Esitlus ja Klassivestlus

Pärast süžeeskeemide valmimist lubage igal õpilasel või rühmal oma süžeeskeemi klassile esitleda. Julgustage neid selgitama, mida nad oma piirkonna kohta õppisid ja kuidas see oli teistega võrreldes ainulaadne. Hõlbustada klassi arutelu, ajendades õpilasi mõtisklema selle üle, kuidas erinevad piirkonnad võivad omavahel suhelda, nende panust koloniaalmajandusse ning mis tahes sarnasusi või erinevusi, mida nad huvitavaks pidasid.

Korduma kippuvad küsimused koloniaalpiirkondade kohta

Millised olid peamised majandustegevused igas koloniaalpiirkonnas?

Ameerika koloniaalpiirkondades oli majandustegevus kliima, geograafia ja ressursside erinevuste tõttu märkimisväärselt erinev. Kivise pinnase ja karmi kliimaga Uus-Inglismaa kolooniad keskendusid kalapüügile, laevaehitusele ning hiljem tootmisele ja kaubandusele. Keskmised kolooniad, mis on tuntud oma viljaka pinnase poolest, olid põllumajanduse, eriti teraviljatootmise keskus, samuti tegeleti karusnahakaubanduse ja raua kaevandamisega. Soojema kliima ja viljaka maaga lõunakolooniad olid valdavalt põllumajanduslikud, keskendudes rahalistele põllukultuuridele nagu tubakas, riis ja indigo. Neid kultuure toodeti sageli suurtes istandustes, kus orjastatud aafriklased moodustasid olulise osa tööjõust. Seega kujunesid igal piirkonnal välja oma looduskeskkonnast ja olemasolevatest ressurssidest lähtuvalt erinevad majanduslikud omadused.

Kuidas erinevad koloniaalpiirkonnad üksteisega suhtlesid?

Koloniaalpiirkondade vahelise suhtluse taga oli peamiselt kaubanduslik ja majanduslik täiendavus. Piirkondade mitmekesine majandus muutis need üksteisest sõltuvaks: lõunapoolsete põllumajandustoodete ja Kesk-kolooniate teraviljaga kaubeldi Uus-Inglismaalt pärit tööstuskaupade ja kala vastu. Toimusid ka poliitilised vastasmõjud, eriti ühiste välisohtude taustal või vastusena Briti poliitikale, mis tõi kaasa kolooniate kasvava ühtsustunde. Siiski eksisteerisid piirkondlikud erinevused ja rivaalitsemine, mis mõnikord takistasid ühtset tegevust, nagu on näha kontinentaalkongressidele eelnenud ja nende ajal toimunud aruteludes.

Kuidas koloniaalpiirkondade majandus aja jooksul arenes?

Aja jooksul arenes koloniaalpiirkondade majandus märkimisväärselt, mida mõjutasid sellised tegurid nagu kaubandussuhete muutumine, tehnoloogiline areng ja muutuv poliitiline maastik. Uus-Inglismaal läks esialgne keskendumine elatuspõllumajandusele järk-järgult laevaehitusele ja kaubandusele, mida arendasid sellised sadamad nagu Boston. Keskmistest kolooniatest said põllumajandustoodangust kasu saanud peamised toiduainete tarnijad teistele kolooniatele ja Euroopale. Lõunapoolses majanduses, mis sõltus suuresti tubakast ja hiljem puuvillast, suurenes orjatöö ja kasvas suured istandused. Kogu 17. ja 18. sajandi jooksul soodustas kolooniate majanduskasvu veelgi suurenev immigratsioon, maa kättesaadavus ja turusüsteemide areng. Ameerika revolutsiooni eelõhtuks olid need piirkondlikud majandused küpseks saanud, pannes aluse iseseisva Ameerika Ühendriikide majanduslikele väljakutsetele ja võimalustele.

Koolide ja Piirkondade Hinnakujundus

Kooli Tutvustuspakkumine
Sisaldab:
  • 1 Kool
  • 5 õpetajat üheks aastaks
  • 1 tund virtuaalset PD-d

30-päevane raha tagasi garantii • Ainult uutele klientidele • Täishind pärast tutvustuspakkumist • Juurdepääs on 1 kalendriaasta


*(Algab 2-nädalane tasuta prooviversioon - krediitkaarti pole vaja)
https://www.storyboardthat.com/et/lesson-plans/13-kolooniad/koloniaal-piirkonnad
© 2024 - Clever Prototypes, LLC - Kõik õigused kaitstud.
StoryboardThat on ettevõtte Clever Prototypes , LLC kaubamärk ja registreeritud USA patendi- ja kaubamärgiametis